Грузія запропонувала Росії допомогу у розслідуванні терактів

Держміністр Грузії прокоментував заяву секретаря Ради безпеки РФ про те, що при розслідуванні терактів у московському метро, може спливти "грузинський слід".

Держміністр Грузії з питань реінтеграції Темур Якобашвілі заявив, що Грузія готова до співпраці з Росією в розслідуванні терактів в московському метро.

Таким чином Якобашвілі прокоментував заяву секретаря Ради безпеки РФ Миколи Патрушева про те, що при розслідуванні терактів у московському метро, може спливти "грузинський слід".

За словами міністра, "згідно останнім тенденціям в РФ - у всьому винні погані грузини". Раніше у всьому в Росії звинувачували євреїв, відзначив Якобашвілі, тепер, на його думку, акценти змістилися: "заяву Патрушева було направлено на внутрішнє користування, і вона є відгуком антигрузинської істерії в Росії".

Держміністр також відзначив, що мусувати тему "грузинського сліду" у терактах в московському метро буде важко, і подібні звинувачення "висмоктані з пальця". Він заявив, що якщо щось дійсно вказує на Грузію, то Тбілісі готовий до співпраці з будь-яким розслідуванням, "оскільки Північний Кавказ - це не тільки проблема Росії". За словами Якобашвілі, грузинська влада не бажає появи на території Грузії нових біженців з північнокавказьких республік.

Він також підкреслив, що керівництво Грузії засуджувало і засуджує тероризм в усіх його проявах, "навіть якщо теракт відбувається в стані нашого супротивника".

Нагадаємо, 29 березня в результаті двох терактів в московському метро загинули 39 людей, поранення отримали більше 70 осіб. За даними ФСБ, вибухи здійснили дві терористки-смертниці. При цьому керівництво Служби безпеки заявило, що до терактів у московському метро причетне угрупування з Північного Кавказу. Після атаки на метро Володимир Путін назвав пошук організаторів терактів в московському метро справою честі для силових структур.

Читайте також:

Путін: теракти в Москві і Кизлярі організувала одна банда

У Росії почалися похорони жертв терактів

Оприлюднено фоторобот спільника терористок-смертниць

Лідер чеченських бойовиків звинуватив ФСБ в організації терактів у Москві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: