Грузія засудила визнання Чавесом незалежності Південної Осетії і Абхазії

Віце-спікер грузинського парламенту назвав Венесуелу державою, в якій немає демократії і натякнув на диктатуру у ній.

Світове співтовариство "гідно відповість" на зроблену в четвер, 10 вересня, в Москві заяву президента Венесуели Уго Чавеса про визнання незалежності Абхазії і Південної Осетії.

Про це заявив віце-спікер грузинського парламенту Гігі Церетелі.

"Це (Венесуела) держава, в якій немає демократії, це практично диктатура. За цим (заявою Чавеса) ... з грузинського боку послідує гостра реакція, і не тільки з грузинського боку. Я вважаю, що все світове співтовариство, країни члени ООН , НАТО і Євросоюзу дадуть гідну відповідь, якщо Венесуела почне робити певні кроки в цьому напрямку ", - заявив віце-спікер грузинського парламенту.

Підтвердженням підтримки Тбілісі, за його словами, було прийняття в середу Генасамблеєю ООН грузинського проекту резолюції з питань біженців з Абхазії і Південної Осетії.

Разом з тим віце-спікер висловив сумнів у зв'язку з тим, що заява Чавеса приведе до певних результатів. "Не знаю, що це дасть Венесуелі. Я впевнений, що в плани Чавеса Південна Осетія і Абхазія ніяк не входять, і сумніваюся в тому, щоб він переживав за цей народ. Цю заяву може бути зроблено лише для того, щоб зробити приємне Росії" , - зазначив Церетелі.

Нагадаємо, Венесуела стала третьою країною, яка визнала незалежність Абхазії і Південної Осетії. 26 серпня 2008 проголошені республіки визнала Росія, а 5 вересня того ж року прикладом Москви пішла Нікарагуа.

Читайте також:

Венесуела визнала незалежність Південної Осетії і Абхазії

Чавес прибув до Москви за ракетами і танками

Південна Осетія попросилася до Росії

НАТО: незалежні Південна Осетія і Абхазія - це провал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: