Грузія заявила про обстріли кордону з Абхазією

Грузинські ЗМІ повідомили про обстріл поліцейських постів з боку Абхазії з автоматів та мінометів.

Кілька постів грузинської поліції були обстріляні в ніч на четвер, 1 жовтня, з території Абхазії.

Про це повідомила грузинська телекомпанія "Імеді". За її даними, пости були обстріляні з території села Набакєві з автоматичної зброї і мінометів, постраждалих під час обстрілу немає.

Грузинська сторона поінформувала про інцидент спостерігачів Євросоюзу.

Раніше спостерігачі ЄС, розміщені в районах Грузії, прилеглих до Абхазії і Південної Осетії, посилили патрулювання вздовж кордону та збільшили кількість співробітників, одночасно знаходяться в цих районах.

Це сталося у переддень публікації доповіді міжнародної комісії про причини, передумови, хід та підсумки російсько-грузинської війни в серпні 2008 року.

Нагадаємо, 30 вересня стало відомо зміст доповіді комісії ЄС за результатами розслідування російсько-грузинської війни. З нього випливає, що війну почала Грузія після провокацій з боку РФ.

Напередодні війни Росія намагалася загострити конфлікт в регіоні. Невиправданий військовий напад Грузії на Південну Осетію став причиною війни на Кавказі в серпні 2008 року, говориться в доповіді комісії.

Однак також Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) прийняла 29 вересня резолюцію, присвячену російсько-грузинського конфлікту, в якій висловила невдоволення діями Москви.

ПАРЄ критикує вето, накладене Росією на резолюцію Ради безпеки ООН, яка повинна була продовжити мандат місії спостерігачів ООН в Абхазії.

Читайте також:

Франція звинуватила Росію в порушенні угоди по Грузії

Рада Європи засудила Росію за війну в Грузії

Грузія розцінюватиме роботу берегової охорони РФ в акваторії Абхазії як піратство

Грузія звинуватила Росію в екологічній окупації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: