Грузія заявляє, що на кордоні з Південною Осетією викрадають людей

Міністерство закордонних справ Грузії каже, що працює над звільненням соїх громадян, яких викрали на кордоні з Південною Осетією.

Міністерство закордонних справ Грузії заявляє про викрадення 16 грузин біля села Гремісхеві Душетського району (Східна Грузія), що межує з Ахалгорським районом Південної Осетії.

Про це повідомив на брифінгу заступник міністра закордонних справ Олександр Налбандов, зазначивши, що "в даний час МВС інтенсивно працює над їх звільненням".

Між тим МВС Грузії поки не зробило офіційних заяв з приводу викрадення грузинських громадян.

Як повідомлялося, раніше в Грузії звинуватили Росію у замінуванні кордону. Грузинська сторона заявила, що російські військові почали поширювати спеціальні листівки серед населення Гальського району, у яких були прописані попередження про замінований адміністративний кордон.

А до роковин визнання Росією незалежності Абхазії та Південної Осетії Грузія заявила, що російська військова окупація готується перейти ще і в "екологічну окупацію".

Таким чином Тбілісі відреагував на плани російського Міністерства природних ресурсів створити на Кавказі єдиний біосферний полігон з включенням в нього Ріцинського заповідника і Кодорської ущелини Абхазії.

Йдеться про фактичне об'єднання до кінця року в єдину зону Тебердінського і Архизського заповідників в Зеленчукському і Урупському районах Карачаєво-Черкесії загальною площею 28 тис. гектарів.

Читайте також:

Грузія звинуватила Росію в екологічній окупації

Грузія звинуватила росіян у замінуванні кордону

У Грузії є "мирний план" повернення Абхазії і Південної Осетії

Клінтон пообіцяла Саакашвілі сприяти поверненню Південної Осетії і Абхазії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: