Грузія збільшує військовий контингент в Іраку

Число грузинських війсковослужбовців у Іраку збільшиться до 2 тисяч чоловік. В найближчі два дні туди відправлять більше тисячі вояків.


В рамках ухваленого президентом Грузії Михайлом Саакашвілі рішення про збільшення контингенту грузинських військовослужбовців в Іраку до 2 тисяч чоловік з 20 по 22 липня до Кувейту буде відправлено близько 1 тисячі 200 військових-контрактників. Про це повідомляє Міністерство оборони Грузії.
 
Як сказали РИА Новости в прес-службі оборонного відомства країни, з Кувейту грузинські військовослужбовці 23 липня відправляться на постійне місце дислокації у військову базу в місті Аль-Кут. До них приєднається 850 грузинських військовослужбовців, які вже проходять службу в містах Баакуба та Багдад. Грузинська бригада займатиметься патрулюванням міста Аль-Кут і кордону з Іраном. 

Грузинські військові присутні в Іраку з серпня 2003 року. Їхня мінімальна зарплата складає 1 тисячу 100 доларів.

Саакашвілі-Схеффер
Архів
Михайло Саакашвілі сподівається, що в 2008 році Грузія стане претендентом на вступ до НАТО. (Фото: nato.int)

Керівництво Грузії приділяє велику увагу питанню участі своїх військових у міжнародних операціях. На думку влади, навички, одержані в операціях у Косово, Іраку, а в майбутньому, можливо, в Афганістані, допоможуть Грузії підготувати таких військових, які відповідатимуть стандартам НАТО. Служба у складі грузинських миротворчих сил добровільна. 

Як заявив раніше президент Саакашвілі, успішні реформи в Міноборони та інших сферах життя країни дозволяють сподіватися на те, що в 2008 році Грузія отримає статус країни-кандидата на вступ до Північноатлантичного альянсу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: