Грузія змінить російські вертольоти на французькі

Саакашвілі заявив про закупку одних з найкращих у світі вертольотів, які будуть застосовуватися для здійснення рятувальних операцій, в разі надзвичайних ситуацій, для термінової медичної допомоги та евакуації.

Під час візіту президента Грузії Михайла Саакашвілі до Франції було підписано угоду про наміри Тбілісі купити у французької компанії Eurocopter два вертольоти Super Puma.

Виступаючи на церемонії, Саакашвілі заявив, що урядові візити слугують не тільки налагодженню контактів і отриманню політичної підтримки, але й задля здійснення конкретних проектів у сфері економіки та розвитку держави.

"У нас багато старих і вже ненадійних російських вертольотів, і оновлення авіапарку необхідно. Ми закупили одні з найкращих у світі вертольотів, які будуть застосовуватися для здійснення рятувальних операцій, в разі надзвичайних ситуацій, для термінової медичної допомоги та евакуації", - сказав грузинський лідер.

Президент нагадав, що раніше з французькою стороною було укладено угоду про оснащення тбіліського аеропорту радарними системами, також французькі фахівці працюють над поліпшенням злітно-посадкової смуги аеропорту та реабілітацією міської системи водопостачання.

Тим часом, у 2008 році американська газета New York Times, посилаючись на секретну доповідь Пентагону, писала, що збройні сили Грузії, розгромлені в серпні під час короткої війни з Росією, страждають від загального поганого управління і невмілого керівництва і потребують широких реформ, щоб перетворитися на сучасну бойову силу.

Super Puma є багатоцільовим вертольотом. Перший політ відбувся 13 вересня 1978 року, серійне виробництво було розпочато з 1980 році.

Super Puma випускався в різних модифікаціях і застосовується як у військових, так і в цивільних цілях. Нині в понад 30 країн світу використовується більше 100 таких вертольотів.

Читайте також:

Саакашвілі: Росія втрачає позиції на пострадянському просторі

Саакашвілі відкрив пам'ятник загиблим у боротьбі за незалежність

Саакашвілі: Грузія готова розвивати відносини з "модернізованою Росією"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: