Грузія звільнила полонених абхазців

Грузинські власті звільнили сімох абхазьких військовослужбовців, затриманих грузинською поліцією 20 вересня.

Грузинські власті звільнили сімох абхазьких військовослужбовців, затриманих грузинською поліцією 20 вересня, повідомив у суботу начальник аналітичного департаменту МВС Грузії Шота Утіашвілі.

За даними МВС, абхазькі військовослужбовці були затримані на території Верхньої Абхазії, в Кодорській ущелині.

"Сьогодні вранці в міському суді Тбілісі була оформлена процесуальна угода, в результаті якої сімох абхазьких військовослужбовців було відпущено. Представники місії ООН в Грузії везуть в ці хвилини їх на автомашинах у напрямі зони грузино-абхазського конфлікту, до річки Інгурі", - сказав Утіашвілі.

Про рішення звільнити полонених військових грузинські власті оголосили в Сухумі після зустрічі з міністром закордонних справ невизнаної Абхазії Сергієм Шамбою 25 жовтня.

Держміністр Грузії з питань врегулювання конфліктів Давид Бакрадзе розцінив рішення властей про звільнення полонених як "жест доброї волі" з боку Тбілісі і виразив надію, що цей крок "послужить поліпшенню загального клімату" грузино-абхазського врегулювання.

Спецоперація МВС Грузії на території Верхньої Абхазії була проведена 20 вересня. За офіційною інформацією МВС, поліцейські присікли дії абхазької диверсійної групи, яка планувала підірвати автомобільну дорогу стратегічного значення для даного регіону.

В результаті перестрілки два бійці російської національності з абхазької сторони загинули, сім членів групи були узяті в полон. Всім затриманим були пред'явлені звинувачення в незаконному зберіганні і застосуванні вогнепальної зброї і підготовці диверсійного акту.

За твердженнями Сухумі, цього дня грузинський спецназ напав на абхазьких військовослужбовців, що проходили навчання в тимчасовому таборі, внаслідок чого загинули два інструктори російської національності, семеро прикордонників були узяті в полон.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: