Грузія звинуватила росіян у замінуванні кордону

У Тбілісі кажуть, що російські військові мінують кордон між Гальським районом Абхазії і прилеглими до нього Зугдідським і Цаленджихським районами Грузії.

Російські військові мінують адміністративний кордон між Грузією та Абхазією, стверджують у Тбілісі.

Процес замінування відбувається на ділянці кордону між Гальським районом Абхазії і прилеглими до нього Зугдідським і Цаленджихським районами Грузії, повідомив абхазький уряд, що перебуває у Грузії у вигнанні.

"Російські військові почали поширювати спеціальні листівки серед населення Гальського району, у яких були прописані попередження про замінований адміністративний кордон", - йдеться у поширеній в неділю, 18 жовтня, заяві.

Крім того, вигнаний уряд повідомив, що 18 жовтня зранку російські військові підірвали два переходи через кордон біля сіл Тагілоні і Отобая, по яких населення Гальського району на автомашинах обхідними шляхами переїжджало у сусідній Зугдідський район.

Росія й Абхазія відкидають подібні звинувачення з боку Грузії.

Повноважний представник президента Абхазії в Гальському районі Руслан Кишмарія запевнив, що "ані абхазькі, ані російські військові не мінують державний кордон з Грузією, це чергова дезінформація".

Він також зауважив, що "на даний час триває звичайна рутинна робота зі зміцнення кордону".

"Усе буде так, як повинно бути на Державному кордоні - це контрольно слідова смуга, колючий дріт, сигналізація та інші технічні засоби, але міни ми не збираємося використовувати в цих цілях, цей варіант відкидаємо", - сказав Кишмарія.

У прикордонному управлінні ФСБ РФ в Абхазії також спростували твердження грузинських ЗМІ про замінування кордону між Абхазією і Грузією.

Читайте також:

Грузія звинуватила Росію в екологічній окупації

Грузія звинуватила Росію в захопленні своєї території

Грузія звинувачує Росію у порушені угоди про припинення вогню

Грузія звинуватила Росію в порушенні кордону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: