Грузія звинуватила Росію у черговій спробі організувати теракт

Грузинські силовики затримали Абесалома Чхетія і Тамілу Бенія, що проживають в Гальському районі окупованої Абхазії. У них при собі виявилася вибухова речовина.

Грузія звинуватила Росію в організації терактів на території Грузії і спробах підірвати основи державності країни. У заяві МЗС Грузії, поширеній 3 червня, йдеться, що "2 червня 2011 міністерство внутрішніх справ Грузії припинило чергову спробу здійснення терористичного акту".

"Співробітники Департаменту конституційної безпеки затримали Абесалома Чхетія і Тамілу Бенія, що проживають в Гальському районі окупованої Абхазії. У них при собі виявилася вибухова речовина еквівалентна 4 кг тротилу, з вражаючими елементами", - йдеться в заяві.

Як заявили грузинські силовики, з показань затриманих з'ясовується, що здійснення терористичного акту їм замовили співробітники російських спецслужб - Ігор Власов і Сергій Кузьмін.

"Згаданий факт являє собою продовження серії організованих Росією на території Грузії останнім часом терористичних актів та подібного роду спроб", - наголосили у Тбілісі.

У МЗС країни підкреслили, що Грузія передала РФ матеріали слідства у цілій низці терористичних актів, скоєних в Грузії з осені 2010 року, запропонувавши співпрацю у розслідуванні, на що досі з Москви відповіді не було.

"Росія продовжує злочинну політику, спрямовану проти державності Грузії", підкреслили у Тбілсі

МЗС Грузії закликало міжнародне співтовариство "твердо вимагати від Росії припинити організацію терористичних актів, спрямованих проти Грузії, взяти на себе зобов'язання про незастосування сили і в повному обсязі виконати Угоду про припинення вогню від 12 серпня 2008 року".

Читайте також:

Грузія звинуватила Путіна у порушенні свого державного кордону

На абхазько-грузинському кордоні обстріляли російських військових: є жертви

Біля офісу грузинської телекомпанії знайшли дві бомби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: