Грузія звинуватила Росію в захопленні своєї території

Грузини стверджують, що Росія зумисне захоплює їхні території, пересуваючи кордони самопроголошеної республіки Південної Осетії.

МЗС Грузії запідозрив російських військових у спробі перенести кордон Південної Осетії вглиб грузинської території. Про це повідомляється на сайті міністерства.

31 липня президент Південної Осетії Едуард Кокойти назвав частину грузинської території, а саме Трусівську ущелину, яка розташована між горою Казбек і Головним Кавказьким хребтом "споконвічно осетинською землею, яка з незрозумілих причин за радянських часів якось перейшла під адміністративне управління Грузинської РСР".

Тоді ж Кокойті заявив, що "треба ставити питання про повернення цих земель Осетії", і пообіцяв "спільно з Росією" провести демаркацію кордону з Грузією.

За даними грузинської сторони, 2 серпня 2009 року російські військовослужбовці з`явилися в селі Квеші Горійського району (цю територію контролює влада Південної Осетії) і з метою перенесення кордону позначили територію села прикордонними стовпами.

У заяві МЗС Грузії наголошується, що це "спроба проникнення російських окупантів углиб території Грузії".

Читайте також:

Росія: Грузія готується до нової "серпневої війни"

Грузія та Південна Осетія звинуватили одна одну в обстрілах

Росія введе санкції проти США у разі постачань зброї до Грузії

Саакашвілі попросив у США зброї для захисту від Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: