Грузію атакували загадкові смердючі черв'яки

Після проливних дощів у Грузії появилися невідомі черви, які уночі заповзають у будинки і починають "виділяти неприємний запах".

У селах Горійського району Грузії спостерігається нашестя загадкових черв'яків.

Як заявляють мешканці кількох сіл, небачені до цих пір черв'яки з'явилися після проливних дощів, які тривають кілька днів.

Їх дуже багато, вони особливо активізуються в нічні години і проникають у будинки. За словами аборигенів, черв'яки проникають всюди, в тому числі в продукти, у них "гидкий запах".

Національна служба ветеринарії, безпеки продовольства та захисту рослин Грузії вже отримала повідомлення про події і направила своїх експертів у Горійський район.

Місце навали черв'яків було оброблено спеціальним розчином, але ця міра виявилася неефективною, тому було вирішено взяти кілька особин в Тбілісі і досліджувати їх у лабораторних умовах.

Нагадаємо, на початку вересня на півдні Сполучених Штатів почалося вторгнення невідомих раніше комах, названих "божевільними мурашками".

На відміну від "звичайних" родичів, "божевільні" пересуваються не доріжками в певному напрямку, а хаотично, пише газета Wall Street Journal. Ці мурахи покривають суцільним килимом все, що трапляється на їхньому шляху - будь то рослини, тварини або люди.

Читайте також:

Дощові черв'яки очистять планету

Південь США окупували "божевільні мурахи"

Математики вирахували вірогідність нашестя зомбі

Через нашестя ведмедів в Сибіру ввели комендантську годину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: