Грузію накрили зливи: у Батумі припинено рух транспорту на затоплених вулицях

Грузію накрили зливи: у Батумі припинено рух транспорту на затоплених вулицях

Фото: newsgeorgia.ge

Вода затопила житлові будинки, магазини і лікарню для ковідних хворих, зсуви зруйнували ділянки автомобільних доріг.

У вівторок, 27 липня, проливні дощі накрили західну частину Грузії. Як повідомляє інформаційний портал “Новости-Грузия”, внаслідок стихії найбільше постраждало місто Батумі.

Упродовж кількох годин до місцевої влади в Батумі надійшло 150 повідомлень про затоплення. Вода затопила перші поверхи декількох житлових будинків, пошкодивши побутову техніку, затоплено також магазини і пекарні, облаштовані в напівпідвальних приміщеннях.

У нещодавно відкритій будівлі Батумської республіканської лікарні дощовою водою залило цокольний поверх, де приймають і лікують ковід-інфікованих пацієнтів.

Через затоплені вулиці та перехрестя у місті було припинено рух громадського транспорту.

Біля міста Кутаїсі проливним дощем було розмито ділянку автомобільної дороги, через зсув закрито для проїзду трасу внутрішнього призначення Алпана-Цагері.

У грузинській столиці Тбілісі, де пройшла потужна злива з градом, жителі міста викладають в мережу відео із затоплених вулиць, натякаючи міській владі на те, що водостоки могли б працювати і краще. Якийсь жартівник навіть вийшов на вулицю з вудкою, щоб демонстративно “ловити рибу” в потоці води.

Нагадаємо, раніше повінь через сильні зливи не вщухала на чорноморському узбережжі Туреччини. У регіоні евакуювали людей.

Повʼязані теми:

Наступна публікація