Грузію запропонували поділити на штати

Штаб-квартира "революції троянд", наближена до Саакашвілі, ініціювала пропозицію змінити адміністративний устрій країни і поділити її.

У грузинську комісію щодо конституційної реформи надійшла пропозиція змінити адміністративний устрій Грузії. Було запропоновано поділити країну на штати.

З такою ініціативою виступила НВО "Інститут свободи" - організація, яку називали штаб-квартирою "революції троянд". Її також пов'язують з правлячою партією "Єдиний національний рух", лідером якої є президент Грузії Михайло Саакашвілі.

Відомо, що поправка, запропонована "Інститутом свободи", передбачає створення Сенату, де будуть засідати представники штатів (в даний час, нагадаємо, в Грузії діє однопалатний парламент, в якому половина депутатів була обрана за партійними списками, а інша половина - по одномандатних округах).

Чим конкретно нові адміністративні одиниці - штати - будуть відрізнятися від існуючих, не уточнюється. За діючої системи, Грузія поділена на краї (вони, в свою чергу, поділяються на муніципалітети), а також включає в себе автономну республіку Аджарія і (згідно з грузинським законодавством) "автономну республіку Абхазія" (фактично Абхазію грузинська влада, як відомо, не контролює).

Читайте також:

Бурджанадзе: Грузія стоїть на порозі війни

Саакашвілі: французький корабель допоможе Росії у захопленні інших країн

Саакашвілі попередив Захід про наслідки повернення Грузії до сфери впливу РФ

Росія побудує в Абхазії військову базу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: