Гуантанамо треба закрити до кінця року

Спецпредставник Парламентської асамблеї ОБСЄ з питань Гуантанамо Анн-Марі Лізен пропонує США закрити цю в'язницю до кінця нинішнього року.

гуантанамо
В'язниця Гуантанамо
Спеціальний представник Парламентської асамблеї ОБСЄ з питань Гуантанамо Анн-Марі Лізен пропонує США закрити цю в'язницю до кінця нинішнього року.

„Ми продовжуємо наполягати на тому, щоб ця в'язниця була закрита," - сказала вона, виступаючи з доповіддю з питання цієї в'язниці на пленарному засіданні 16-ої щорічної сесії ПА ОБСЄ.

У рекомендаціях з питання цієї в'язниці наголошується, що уряду США необхідно докласти всіх зусиль для співпраці з міжнародними організаціями, які можуть допомогти в процесі перекладу ув'язнених з Гуантанамо в інші країни.

В'язні Гуантанамо
В'язні Гуантанамо
У документі також рекомендується США зробити все можливе для забезпечення ув'язненим права на справедливий суд.

Крім того, державам-членам ОБСЄ, громадяни яких є ув'язненими в Гуантанамо, рекомендується якнайшвидше перевести цих ув'язнених на батьківщину для здійснення суду над ними.

У документі наголошується, що кількість ув'язнених в Гуантанамо зменшується, оскільки їх уже переводять з цієї в'язниці.

В'язні Гуантанамо
В'язні Гуантанамо
Анн-Марі Лізен повідомила, що на сьогоднішній день в Гуантанамо знаходиться на 100 ув'язнених менше, ніж минулого року. За її словами, зараз у Гуантанамо знаходиться 80 ув'язнених, яких можна перевести в інші країни.

Військово-морська база США Гуантанамо знаходиться в 15 км від кубинського міста Гуантанамо на березі затоки Гуантанамо. На цій військовій базі утримуються в’язні, арештовані в ході так званої війни з тероризмом.

Гуантанамо
Коридор найвідомішої в'язниці світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: