Губернаторами штатів у США стали двоє американців українського походження

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони здобули перемогу у штатах Колорадо та Іллінойс.

На проміжних виборах у США перемогу на губернаторських перемогах у двох штатах одержали американці українського походження.

Про це повідомляє "Голос Америки".

На виборах губернатора штату Колорадо переміг 43-річний Джарел Поліс. Він належить до третього покоління іммігрантів, які приїхали до США з Польщі та України на початку ХХ століття.

"Будучи настільки близьким до іммігрантського досвіду, я рішуче стаю на захист прав іммігрантів та біженців, звичайно з огляду на досвід євреїв до Другої світової війни, не так багато країн хотіли приймати єврейських біженців", - заявив він журналістам.

Крім того, Поліс є відкритим геєм і став першим губернатором-представником ЛГБТ-спільноти в історії США.

У штаті Іллінойс перемогу здобув представник сім’ї Пріцкер, яка належить до 15 найзаможніших сімей світу. Прадід Джея Роберта Пріцкера, який став новим губернатором, Ніколас Пріцкер був українським євреєм та мігрував до США.

"Я походжу з українських євреїв і гордий працювати з місцевою спільнотою тих, хто пережив Голокост", - розповідає Джей Роберт на своїй офіційній сторінці.

Джей Роберт Пріцкер
facebook.com/jbpritzker/

Нагадаємо, 6 листопада у США відбулися проміжні вибори. Демократична партія отримала більшість в Палаті представників, натомість республіканці утримають контроль над Сенатом.

ВідеоУ США оголосили результати проміжних виборів

Проміжні вибори в Америці проходять кожні два роки. Цьогоріч вони перетворилася на надзвичайне політичне шоу. Прийти на виборчі дільниці закликала шалена кількість акторів та музикантів - навіть Бред Піт з Леонардо Ді Капріо.

У США оголосили результати проміжних виборів

Залиште свій коментар

Вибір редакції