Гусинський вирішив повернутися до Росії

Медіамагнат Володимир Гусинський, котрий вже багато років мешкає в Ізраїлі та Іспанії, вирішив повернутися в Росію, де проти нього було порушено кримінальну справу.

Медіамагнат Володимир Гусинський, котрий мешкає в Ізраїлі та Іспанії, заявив, що хотів би знову займатися бізнесом у РФ і готовий повернутися в країну, якщо її влади дозволять це зробити.

"Я народився в цій країні. Я володію російською мовою. Я не у вигнанні і досі бачу Росію як свою країну", - розповів Гусинський в інтерв'ю ізраїльському виданню The Marker.

На думку Гусинського, питання про його повернення має бути вирішене прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіним і президентом Дмитром Мєдвєдєвим. Колишній медіамагнат зазначив, що у російської влади були причини не любити його, оскільки він боровся проти неї.

Гусинський та Березовський
КоммерсантЪ
Володимир Гусинський та Борис Березовський
Він також розповів про своє ставлення до Путіна: "Я знав Путіна ще до того, як він став президентом, і дуже поважав його. Він був порядною людиною і зробив багато гарного. Я не думаю, що сьогодні щось змінилося".

Гусинський також повідомив про те, що колишній прем'єр-міністр Ізраїлю Аріель Шарон закликав його припинити конфронтацію з російською владою і вийти з політичної гри.

Крім того Гусинський розповів, що інколи зустрічається з підприємцем Борисом Березовським, котрий втік з Росії. Колишній медіа-магнат підкреслив, що не поділяє поглядів Березовського.

У Росії проти підприємця було порушено кримінальну справу у зв'язку з незаконним виведенням активів холдингу "Медіа-Міст" за кордон. Гусинський має громадянство Ізраїлю та Іспанії. Російська влада домагалася видачі підприємця. Говорячи про справу "Медіа-Моста", Гусинський відзначив, що "все закінчено на сто відсотків".

Читайте також:

Березовського засудили до 13 років колонії

Березовський звинуватив Путіна в отруєнні Ющенка

До розшуку Лозінського долучився Ізраїль

Казахський бізнесмен Аблязов провернув аферу в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: