Хакер опублікував дані податкової служби Латвії

Інформація стосується зарплат співробітників одного з муніципальних підприємств країни.

Частина даних з Електронної системи декларацій, що опинилися в руках членів угруповання Народної армі] четвертої Атмоди (4ATA), була оприлюднена в Інтернеті. Інформація стосується зарплат співробітників одного з муніципальних підприємств країни.

Людина, що іменує себе Neo, через Інтернет вийшла на зв'язок з латвійськими журналістами і заявила, що саме вона викрала дані Служба державного прибутку. (СДП) Посилання на документи вона опублікувала у соціальній мережі "Twitter" у четвер.

До хакера потрапила конфіденційна інформація про вищих посадових осіб Латвії, комерційні компанії і фізичних осіб, а також про співробітників канцелярії президента Латвії та інших держструктур.

Загалом через "діру" в системі безпеки "EDS" було викрадено 7,4 млн документів загальним об'ємом 120 гігабайт. У руках угрупування 4ATA виявилися дані, що стосуються вищих посадових осіб країни, а також підприємців, приватних осіб і т.д. СДП вже принесла вибачення платникам податків у зв'язку з тим, що їх особиста інформація не була належним чином захищена.

Читайте також:

Затримано хакера, який влаштував "порносеанс" в центрі Москви

Опубліковані найбільш поширені паролі

Німецький хакер оголосив про злом коду GSM

Хакери отримають 15 тисяч доларів за злам iPhone

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: