Хакери атакували десятки державних сайтів Південної Кореї

Атакам піддалися 40 сайтів, зокрема - сайт президентського Блакитного будинку, офіційні сайти міністерства закордонних справ, міністерства оборони.

 На десятки урядових сайтів та великих компаній Південної Кореї було зроблено кібератаки. Про це повідомила державна комісія з комунікацій.

Атакам піддалися 40 сайтів, зокрема - сайт президентського Блакитного будинку, офіційні сайти міністерства закордонних справ, міністерства оборони, міністерства об'єднання, а також сторінки розвідувального агентства, парламенту, податкової інспекції і сайт збройних сил США.

Фірма AhnLab, що спеціалізується на забезпеченні інтернет-безпеки, заявила, що DDoS-атаки були здійснені в п'ятницю, 4 березня. На офіційний сайт фірми також була здійснена атака. Крім того, атаки зазнали онлайн-представництва семи найбільших банків країни.

Потужність DDoS-атак ще належить оцінити експертам, проте відомо, що деякі з сайтів знову стали доступні вже через годину після здійснення атаки.

У 2009 році хакери вже здійснювали атаки на сайти держструктур Південної Кореї, а також на онлайн-представництва найбільших банків країни, в результаті чого багато сайтів вийшли з ладу. Тоді ж були виведені з ладу і сайти держструктур США.

Пізніше було з‘ясовано, що атаки координувалися з сервера, розташованого у Великобританії, хоча глава розвідслужби Південної Кореї звинуватив у кібератаках КНДР. Остаточних висновків оголошено не було.

Читайте також:

Хакери проникли у комп'ютерну мережу уряду Канади

Симпатики WikiLeaks атакують сайти єгипетського уряду

Хакери зламали блог Саркозі та повідомили про його відмову від виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: