Хакери позбавили терористів з "Аль-Каїди" Інтернету

Сайти "Аль-Каїди" зламано. Фахівці припускають, що на відновлення працездатності пошкоджених інтернет-комунікацій у терористів піде кілька днів.

Невідомі хакери зламали сайти, що належать міжнародному терористичному угрупованню "Аль-Каїда", позбавивши його можливості викладати в Інтернеті свої заяви та відео.

"Онлайн-комунікації "Аль-Каїди" тимчасово виведені з ладу, і в неї немає зараз жодного доступного каналу зв'язку в Інтернеті", - зазначив представник групи Flashpoint Global Partners, що відстежує діяльність терористів у глобальній мережі, Еван Кольман.

Атака на сайти "Аль-Каїди" розпочалася кілька днів тому. За словами Кольмана, вона була "добре скоординована і включала застосування непростих методів".

Як припустив фахівець, на відновлення працездатності пошкоджених інтернет-комунікацій у терористів піде кілька днів.

У минулому хакери вже застосовували проти міжнародного терористичного угруповання "інтернет-зброю", причому діяли вони не без почуття гумору.

Так, минулого року фахівцям британського уряду вдалося зламати сайт інтернет-журналу "Аль-Каїди" Inspire і замінити на нього статтю-інструкцію під назвою "Зробіть бомбу на кухні" на рецепт кексів. Тоді на відновлення працездатності сайту "Аль-Каїді" знадобилося близько двох тижнів.

На думку Кольмана, і в даному випадку простежуються "характерні ознаки роботи спонсорованих державою хакерів". Проте, звідки саме велася атака, поки неясно.

Читайте також:

Прихильники "Аль-Каїди" опублікували список своїх ворогів

"Аль-Каїда" закликала мусульман в США взятися за зброю (відео)

Британські спецслужби підмінили терористам рецепти зі створення бомб рецептами кексів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: