Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хакери три роки підглядали за листуванням дипломатів ЄС

Зловмисники читали повідомлення дипломатів ЄС про перемовини з колегами з різних країн світу.

Кіберзлочинці зламали мережу дипломатичних комунікацій Європейського Союзу і декілька років мали доступ до листування дипломатів. Втручання помітила компанія з кібербезпеки Area 1, передає видання The New York Times.

Хакери читали опис зустрічі президента США Дональда Трампа і президента Росії Володимира Путіна в Гельсінкі та детальний звіт та аналіз дискусії між європейськими офіційними особами і президентом Китаю Сі Цзіньпіном.

Експерти вважають, що методи хакерів нагадують ті, що використовує елітний підрозділ Народно-визвольної армії Китаю. Повідомлення копіювали з захищеної мережі і розміщали на відкритому інтернет-сайті, який був створений під час своєї атаки.

За даними видання, хакери мають у своєму розпорядженні понад 1100 повідомлень європейських дипломатів, серед яких підсумки про бесіди з лідерами Саудівської Аравії, Ізраїлю та інших країн, які були поширені у всьому ЄС.

Нагадаємо, адміністрація президента США Дональда Трампа планувала звинуватити Китай у хакерських атаках та економічному шпигунстві.

ВідеоХакери виклали у відкритий доступ дані тисяч користувачів Facebook

Хакери виклали у відкритий доступ дані понад двох із половиною тисяч користувачів Facebook. Це аккаунти, зареєстровані по всьому світу, але найбільше в Україні, у небезпеці опинилися 47 тисяч користувачів. Британська компанія з кібербезпеки з'ясувала, сайт, на якому з'явилися дані, зареєстрував житель Пакистану. 

Хакери виклали у відкритий доступ дані тисяч користувачів Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції