Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хакери викрали у British Airways дані банківських карт 380 тисяч клієнтів

Інформацію викрадали впродовж двох тижнів.

У British Airways зізналися, що особисті та фінансові дані 380 тисяч їхніх клієнтів, які здійснювали замовлення від 21 серпня до 5 вересня, були вкрадені.

Про це повідомило AFP.

Майже протягом двох тижнів хакери викрадали інформацію з веб-сайту та додатку компанії, проте паспортні дані та інформацію про подорожі їм викрасти не вдалося.

"Особиста та фінансова інформація клієнтів, які здійснюють замовлення на нашому веб-сайті та в додатку, були скомпрометовані", - сказано в повідомленні. "Проблеми вже вирішені, і наш веб-сайт працює нормально. Ми сповістили поліцію та відповідні органи".

У компанії порадили всім, хто вважає, що міг постраждати від злодіїв, звернутися до свого банку або постачальника кредитних карт і дотримуватися їхніх рекомендацій.

З точки зору компенсації, у British Airways заявили, що вони будуть контактувати з клієнтами та оброблятимуть кожну скаргу індивідуально.

"Ми просимо вибачення за незручності у клієнтів, спричинені злочинною діяльністю хакерів", - заявили у авіакомпанії.

Нагадаємо, що Служба безпеки України припинила діяльність міжнародного угруповання хакерів, яке викрадало та легалізувало кошти, зняті з рахунків клієнтів банків з понад 20 країн світу.

ВідеоАвіакомпанія British Airways повідомила про масштабну хакерську атаку

Викрали дані 380 тисяч банківських карток. Невідомі поцупили особисту інформацію та фінансові дані тих пасажирів, які купували квитки через сайт та мобільний додаток. У компанії заспокоюють – паспортні дані та інформацію про подорож злодіям отримати не вдалося. Утім, закликають клієнтів усе-таки звернутися до банків. 

Авіакомпанія British Airways повідомила про масштабну хакерську атаку

Залиште свій коментар

Вибір редакції