Хакери вкрали півмільйона доларів

Більше півмільйона доларів викрали з рахунків турецьких банків тольяттінські хакери, повідомив у понеділок Слідчий комітет при МВС РФ.

Більше півмільйона доларів викрали з рахунків турецьких банків тольяттінські хакери, повідомив у понеділок Слідчий комітет (СК) при МВС РФ.

Інтернеті
membrana.ru
Не поспішаючи: російські хакери підняли свій статок на півмільйона доларів, не виходячи з дому
Слідче управління при УВС Автозаводського району Тольятті порушило відносно організованої групи кримінальну справу по трьох статтях КК РФ - 159, 272 і 273 (шахрайство, неправомірний доступ до комп'ютерної інформації і використовування шкідливих програм), мовиться в прес-релізі СК МВС.

"Для цих цілей Буков (прізвища підозрюваних до присудження змінені) придбав виділений сервер з віддаленим доступом до робочого столу, розміщений в одному з Data-центрів США, і спеціальну програму, за допомогою якої здійснював завантаження шкідливої програми "Троян".

Після завантаження програми шахрай діставав доступ до рахунків банків, що мають он-лайн доступ", - наголошується в прес-релізі.

Як повідомляє Слідчий комітет, одержану інформацію хакери обробляли, перевіряючи баланси банківських рахунків, один з них підшукував підставних людей в Туреччині, на рахунки, яких йшли перекази викрадених грошей, після чого їх переводили в готівку і переказували грошові кошти за системою Western Union в Тольятті.

За даними МВС, в червні цього року Букова затримали і помістили в слідчий ізолятор Сизрані, пред'явивши звинувачення по статті 159 КК РФ (шахрайство). Барогін знаходиться у федеральному розшуку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: