Хакери зламали бази даних МВФ про фінансове становище країн

Якщо вкрадені відомості будуть оприлюднені, то це може вплинути на процес переговорів про порятунок держав, які переживають кризу.

Бази даних Міжнародного валютного фонду, що містять конфіденційну інформацію про фінансове становище багатьох країн світу, були атаковані хакерами.

"Атака сталася ще кілька місяців тому, сталася ще до скандалу з головою фонду Домініком Стросс-Каном", - йдеться в повідомленні. Її наслідки досі не встановлені, тому неясно, якою інформацією заволоділи хакери.

Офіційні представники МВФ відмовилися давати коментарі, сказавши лише, що ведеться внутрішнє розслідування.

Як пише американське видання, в базі даних МВФ зберігалась детальна інформація про фінансовий стан таких країн, як Греція, Ірландія і Португалія, терплять економічне лихо.

При цьому якщо ці відомості будуть оприлюднені, то це може вплинути на процес переговорів про порятунок держав, які переживають кризу.

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що Пентагон дійшов висновку, що комп'ютерний саботаж з боку якоїсь держави може розглядатися як "акт війни". Таким чином, військове відомство США розглядає можливість відповісти на хакерські атаки застосуванням традиційної військової сили.

Тим часом Пентагон не відповідає на питання про те, як визначити, що рівень комп'ютерного саботажу досить серйозний, щоб розглядати його як "акт війни", або як визначити причетність держави до цієї кібератаки.

Зазначимо, що останнім часом хакерські атаки завдають значної шкоди. Кібератакам піддаються як державні сайти, так і ресурси великих компаній.

Читайте також:

Хакери вкрали з сайту SonyPictures особисті дані мільйона користувачів

США відповідатимуть на атаки хакерів ракетними ударами

Google звинувачує китайських хакерів у зломі акаунтів Gmail високопосадовців США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: