Хакери зламали блог Саркозі та повідомили про його відмову від виборів

Хакер навіть помістив на сторінці Facebook запрошення до групи, присвяченої фуршету на честь відходу Саркозі з посади 6 травня 2012 року.

 Невідомі хакери зламали сторінку Facebook президента Франції Ніколя Саркозі і помістили на ній нібито від його імені заяву про відмову від участі в президентських виборах 2012 року.

"Дорогі співвітчизники, у зв'язку з надзвичайною ситуацією, пережитої нашою країною, я, перебуваючи при здоровому розумі й твердій пам'яті, прийняв рішення не висувати свою кандидатуру в 2012 році", - говорилося в "зверненні" Саркозі, вміщеному на його сторінці.

Зазначимо, що звернення містило орфографічні помилки.

Хакер навіть помістив на сторінці запрошення до групи Facebook, присвяченої фуршету на честь відходу Саркозі з посади 6 травня 2012 року.

Саркозі_Facebook1
Facebook
Ілюстрація
 Найбільш активні користувачі мережі Twitter негайно поширили в мережі зображення зламаної сторінки президента.

Нагадаємо, у 2008 році шахраям вдалося зняти гроші з персонального банківського рахунку президента.

Ніколя Саркозі був призначений міністром внутрішніх справ у 2005 році. Він зарекомендував себе жорстким політиком і борцем з нелегальною імміграцією і злочинністю неповнолітніх у неблагополучних передмістях Франції.

У січні 2007 року Саркозі був висунутий як єдиного кандидата від очолюваної ним з 2004 року правлячої партії "Союз за народний рух" (СНР) на майбутніх президентських виборах.

Шостого травня 2007 року він переміг у другому турі виборів, набравши 53,06% голосів виборців і випередивши кандидата від Соціалістичної партії Сеголен Руаяль.

Читайте також:

Саркозі забув, в якій країні перебуває, назвавши Ельзас частиною Німеччини

У Франції знято фільм про те, як від Саркозі пішла дружина

Саркозі обізвав журналіста педофілом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: