Хакери зламали пошту голови Рахункової палати РФ: лікування в Європі, дорогі діаманти та імпорт літаків

Тетяна Голікова користується американською поштою.

Хакери групи "Анонімний інтернаціонал", більш відомої як "Шалтай-Болтай", заявили, що зламали поштову скриньку голови Рахункової палати і колишнього міністра охорони здоров'я РФ Тетяни Голікової.

Судячи з листування, екс-міністр не довіряє російській охороні здоров'я і лікувалася в Австрії. Крім того, Тетяна Голікова любить дорогі прикраси — вона обговорювала поштою купівлю діамантового персня і прикрас із сапфірів.

Хакери виклали також листування Голікової зі своїм чоловіком — колишнім міністром промисловості Віктором Христенком. Вони обговорювали "сімейний" бізнес, пов'язаний з імпортом іноземних літаків.

"Треба ж на щось оплачувати рахунки європейських клінік і унікальні дорогоцінні камені... Наприклад, у масиві присутнє активне листування між Голіковою і Христенком з приводу бізнесу, пов'язаного з імпортом іноземних літаків. А як же патріотизм? А як же підтримка вітчизняного авіавиробника?", - іронізують хакери.

Активісти "Анонімного інтернаціоналу" також звертають увагу, що російська чиновниця користується американської поштою і навіть пересилає за допомогою Gmail урядові документи.

Нагадаємо, раніше невідомі зламали сайт Слідчого комітету РФ та розмістили там інформацію про затримання учасників акції на Болотній площі Москви 6 травня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація