Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
NY Times оприлюднила нові подробиці хакерської атаки на Демократичну партію США

Доступ до конфіденційних листів був отриманий через друковану помилку помічника Клінтон.

Улітку 2016 року хакери отримали доступ до конфіденційних листів членів Демократичної партії США через помилку, яку допустив помічник кандидата в президенти від демократів Гілларі Клінтон Чарльз Делаван. Про це повідомляє The New York Times.

Згідно з інформацією, перед президентськими виборами в США Національному комітету Демокартичної партії було надіслано численні фішингові листи, один з яких отримав і глава передвиборчого штабу Клінтон Джон Подеста.

Отриманий лист начебто від Gmail [це був лист, який надіслав зловмисник] містив інформацію про "попередження", що хтось з території України намагається зламати пошту, тому необхідно терміново змінити пароль.

Після цього сумнівного листа Делаван відправив його іншому співробітнику штабу, однак під час відправки він допустив помилку: замість слова "ненадійний" (illegitimate) написав "надійний" (legitimate).

"Це надійний лист. Джон [Подеста] повинен змінити пароль", - написав помічник Клінтон.

The New York Times стверджує, що через помилку Делавана хакери отримали доступ до 60 тисяч конфіденційних листів.

Нагадаємо, раніше розгорівся скандал через електронну переписку Гілларі Клінтон. Політик вела службове листування з особистого облікового запису електронної пошти, коли обіймала посаду держсекретаря. Через це рішенням судді Держдепартамент США мав підготувати до можливої публікації ще 14900 електронних листів Гілларі Клінтон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції