ХАМАС буде озброюватись и нарощувати військову потужність

ХАМАС оголошує про намір продовжувати озброюватися і нарощувати військову потужність.

Після тритижневої військової операції Ізраїлю в секторі Газа зі знищення військової інфраструктури ісламістів рух ХАМАС оголошує про намір продовжувати озброюватися і нарощувати військову потужність.

Як заявив сьогодні представник Ісламського руху опору в Лівані Усама Хамдан, "ні авіаносці, ні повітряне і морське спостереження не зможуть перешкодити нам озброїти сектор Газа або Західний берег річки Йордан". Таким чином він прокоментував зусилля світової спільноти із запобігання контрабанді зброї в прибережний анклав.

"Опір (Ізраїлю) повинен продовжуватися і отримати перемогу, а тому ми маємо бути озброєні - це наше законне право, - вказав Хамдан. - Які б заходи не були прийняті, ми не капітулюватимемо, а і далі набуватимемо озброєння в ім'я опору".

В ході операції "Литий свинець" ізраїльські ВПС розбомбили декілька тунелів, по яких через територію Єгипту в сектор Газа здійснюється контрабанда зброї і боєприпасів.

Не дивлячись на зусилля ізраїльтян і єгипетських прикордонників, що регулярно висаджують ці підземні ходи, під кордоном прориваються все нові тунелі.

Читайте також:
Із сектора Газа повертаються 23 українці
ХАМАС незадоволений Обамою
Як воював ХАМАС. Одкровення італійського журналіста

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: