ХАМАС дав зрозуміти, що поки не хоче незалежності Палестини

У ХАМАС заявили, що кампанія з визнання палестинської незалежності є "приватною ініціативою Махмуда Аббаса"

Офіційний представник руху ХАМАС Салах Бардавіль заявив, що визнання незалежності палестинської держави в кордонах 1967 року "несе ризик для руху опору".

За словами Бардавіля, головним негативним наслідком цього кроку стане визнання права Ізраїлю на існування. Він також висловив жаль у зв'язку з тією обставиною, що план визнання "є продовженням переговорного процесу", до якого ХАМАС ставиться з неприязню.

Представник руху також підкреслив, що кампанія з визнання палестинської незалежності є "приватною ініціативою Махмуда Аббаса". На його думку, вона призведе до втрати офіційною палестинською владою легітимності в очах народу.

Незважаючи на заперечення ХАМАСу, глава автономії і його соратники оголосили про те, що на вересневій сесії Генеральної асамблеї ООН будуть домагатися визнання Палестини повноцінною державою з чітко окресленими кордонами.

Більшість країн світу підтримують цей намір і готові проголосувати за надання Палестині статусу суверенної держави, однак категорично проти виступає Ізраїль, його підтримують США.

Вашингтон, зокрема, неодноразово заявляв про готовність накласти вето на резолюцію, яка надає Палестинської автономії статус держави.

Читайте також:

Сальвадор визнав незалежність Палестини

"Ісламський джихад" оголосив про перемир'я з Ізраїлем

Палестина не впевнена, що їй зараз потрібна незалежність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: