ХАМАС готовий до переговорів із ФАТХ

Лідер ХАМАС Ісмаїл Ханія готовий зустрітися з лідером ФАТХ Махмудом Аббасом для проведення переговорів з відновлення єдності палестинських територій.

Лідер ХАМАС Ісмаїл Ханія висловив готовність зустрітися з головою Палестинської національної автономії (ПНА), лідером ФАТХ Махмудом Аббасом для проведення переговорів з відновлення єдності палестинських територій, повідомляє арабський супутниковий телеканал "Аль-Джазира".

У заяві Ханії, оприлюдненій у четвер, повідомлено, що колишній прем'єр-міністр "готовий зустрітися з Аббасом у будь-якому місці, щоб досягти взаєморозуміння і припинити існуючий між Палестинами розкол".

Про свій намір Ханія сповістив еміра Катару шейха Хамада бен Халіфа Аль-Тані, президента Судану Омара Хасана аль-Башира, президента Ємену Алі Абдаллу Саліха й шефа єгипетської військової розвідки Омара Сулеймана. Він звернувся до цих політичних діячів із проханням сприяти організації його зустрічі з головою ПНА.

У заяві наголошено, що всі проблеми між палестинцями можна розв’язати, але єдиний шлях до цього - діалог і взаєморозуміння.

Зі свого боку, Аббас неодноразово заявляв, що не стане зустрічатися з представниками ХАМАС або вести переговори з рухом через посередників, доки сектор Газа не буде повернено під юрисдикцію ПНА.

На початку червня в секторі Газа спалахнули зіткнення між воєнізованими підрозділами рухів ФАТХ і ХАМАС. Сектор Газа опинився під контролем ХАМАС. Після перевороту голова ПНА й лідер ФАТХ Махмуд Аббас оголосив про розпуск уряду національної єдності з участю ХАМАС і сформував новий уряд на чолі зі Салямом Фаядом.

У секторі Газа продовжує діяти сформований ХАМАС уряд на чолі з Ханією.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: