ХАМАС ховає зброю в мечетях

Власті Палестини обвинувачують ХАМАС у використанні мечетей для зберігання зброї.

Палестинський військовий демонструє зброю, знайдену в мечеті
news.yahoo.com
Співробітник палестинської служби безпеки демонструє зброю, знайдену в мечеті
Палестинські силові структури, лояльні голові національної адміністрації Махмуду Аббасу, знайшли склад зброї та боєприпасів, який, на їхнє переконання, влаштував бунтівний рух ХАМАС, в одній з мечетей міста Наблусу на Західному березі річки Йордан, повідомили місцеві ЗМІ.

Прихильники Аббаса, що побоюються експорту ісламістського перевороту з сектора Газу на Західний берег, обвинуватили ХАМАС у неповазі до релігії навіть у священний для мусульман місяць Рамадан, який починається в четвер.

ХАМАС назвав подібні звинувачення "черговим епізодом у серії брехні органів безпеки та спробою виправдати свої напади на мечеті".

"Для таких спектаклів не вимагається великих зусиль. Достатньо привезти декілька одиниць зброї, накопичених у них на складах, сховати їх у будь-якому куточку мечеті, а потім дати журналістам зняти цю дурну драматургію," - цитують місцеві ЗМІ представників руху.

Розгромивши під час червневого перевороту пропрезидентські силові структури, ХАМАС захопив владу в секторі Газа. Західний берег залишається під контролем голови Палестинської національної адміністрації Махмуда Аббаса та сформованого ним уряду на чолі з Саламом Фаядом.

До звинувачень на адресу ХАМАС приєдналось і міністерство у справах релігії та вакфів (ісламської власності), що входить у кабінет Фаяда. Міністерство пообіцяло повну співпрацю з силами безпеки для того, щоб захистити мечеті від участі у внутрішньополітичній боротьбі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: