ХАМАС може оголосити про перемир'я з Ізраїлем після виборів

Єгипетські посередники також обговорили з делегацією ХАМАС питання про звільнення ізраїльського капрала Гілада Шаліта.

Високопоставлений представник терористичної організації ХАМАС повідомив, що про перемир'я з Ізраїлем, швидше за все, буде оголошено після виборів в цій країні, намічених на 10 лютого, передає агентство Maan.

"Можливо, перемир'я буде оголошено після виборів в Ізраїлі, тому що є питання, що вимагають роз'яснень. Вони стосуються відкриття прикордонних переходів і матеріалів, які буде дозволено ввозити в сектор Газа", - підкреслив представник ХАМАСА, що побажав залишитися неназваним.

За словами представника ісламістів, єгипетські посередники також обговорили з делегацією ХАМАСА питання про звільнення ізраїльського капрала Гілада Шаліта в його ув'язці з досягненням перемир'я і відкриттям всіх прикордонних переходів.

В зв'язку з цим ісламіст додав, що рух наполягає на звільненні лідера "Народного фронту звільнення Палестини" Ахмеда Саадата, що відбуває покарання за організацію і участь у вбивстві колишнього ізраїльського міністра туризму Рехавама Зееві в 2001 році, а також генерального секретаря палестинського руху ФАТХ Марвана аль-Баргути, засудженого до п'яти довічних термінів за терористичну діяльність.

В неділю газета "Аль-Хайят", посилаючись на інформовані палестинські джерела, повідомила, що Ізраїль погодився звільнити в обмін на Шаліта близько 1 тис. арабів, у тому числі 25 людей, що провели в ізраїльських в'язницях багато років і засуджених до десяток років висновку.

Читайте також:
В Єгипті затримали палестинця з 9 млн. доларів
Ізраїльтяни перехопили судно, яке йшло в сектор Газа
Ізраїльські військові знищили одного з лідерів "Ісламського джихаду"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: