ХАМАС набирає добровольців

ХАМАС оголосив про набір близько тисячі ополченців, повідомляє газета The Jerusalem Post.


Після початку військової операції ізраїльської армії кілька тисяч добровольців з сектора Газу звернулися з проханням про зарахування їх в збройні формування руху.

За даними джерел, близьких до ХАМАС, в результаті ударів сил оборони Ізраїлю по об'єктах в секторі Газу збройні формування руху практично не постраждали. Більшість загиблих були простими поліцейськими, які виконували функції дорожньої поліції і забезпечували охорону правопорядку. Вони не мали ніякого відношення до бойовиків, відповідальних за ракетний обстріл території Ізраїлю. Багато хто з них навіть не був членами ХАМАС.

За словами джерел видання, озброєні формування ХАМАС на території сектора Газу налічують близько 15 тисяч бійців, які добре підготовлені для відбиття можливої атаки сухопутних сил ізраїльської армії. На контрольованій ними території підготовлена мережа підземних бункерів і тунелів, через кордон з Єгиптом контрабандою доставлені десятки тисяч тонн вибухівки і близько 20 тисяч ракет.

Представник ХАМАС заявив, що бойовики готові битися "до кінця", і у разі початку вторгнення на збройні сили Ізраїлю чекає "багато сюрпризів".

Операція сил оборони Ізраїлю "Литий свинець" почалася у суботу, 27 грудня, з авіаційних ударів по об'єктах військової і адміністративної інфраструктури ХАМАС. У понеділок, 29 грудня, міністр оборони Ізраїлю Ехуд Барак фактично оголосив про початок повномасштабної війни із застосуванням всього військового потенціалу держави. На кордоні з сектором Газу зосереджені сухопутні частини ізраїльтян з великою кількістю бронетехніки, територія Ізраїлю, прилегла до кордонів сектора, оголошена закритою військовою зоною.

За попередніми даними жертвами бомбардувань в секторі Газу стали від 310 до 360 людей. У результаті вибухів ракет, випущених бойовиками ХАМАС по території Ізраїлю, загинули чотири людини.


ВідеоХАМАС набирає добровольців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: