ХАМАС вибачився за смерть мирних ізраїльтян

ХАМАС вперше висловив жаль, що під час ракетних обстрілів загинули мирні люди. За словами бойовиків, ціллю були лише військові об'єкти.

Організація ХАМАС вперше за роки інтифади висловила жаль з приводу смерті мирних ізраїльтян, які загинули під час ракетного обстрілу під час проведення операції "Литий свинець" в секторі Гази.

Бойовики стверджують, що ракети були націлені виключно на військові об'єкти, а причиною загибелі мирного населення є недосконалість їхніх технологій.

Про це повідомляють в суботу, 6 лютого, всі ізраїльські ЗМІ.
У звіті, поданому угрупованням на розгляд комісії ООН, йдеться: метою ракетників були ізраїльські солдати, в наміри ХАМАС не входило вбивство мирних громадян. Терористи висловлюють надію на те, що населення Ізраїлю розуміє: головною причиною цього є войовнича політика, що проводиться його урядом.

У відповідь на цей звіт представник МЗС Ігаль Палмор заявив: Ізраїль не вірить у щирість цієї заяви, оскільки ХАМАС десятиліттями цілеспрямовано нищив мирних громадян - як за допомогою терактів, так і шляхом ракетних і мінометних обстрілів ізраїльських міст і селищ.

Нагадаємо, що напередодні генеральний секретар ООН Пан Гі Мун опублікував свою доповідь, зроблену на основі вивчення ізраїльського і палестинського звітів з розслідування операції "Литий свинець" в секторі Гази, висловивши сумнів у обох версіях.

Пан Гі Мун не впевнений в тому, що розслідування, проведені Ізраїлем і організацією ХАМАС, відповідають міжнародним вимогам та умовам, що містяться в доповіді Річарда Голдстона, який звинуватив обидві сторони у скоєнні військових злочинів.

Як повідомлялося раніше, дипломатичні джерела вважають, що Пан Гі Мун постарається примирити сторони і не допустити посилення конфлікту між Ізраїлем та ООН.

Читайте також:

ХАМАС відмовився від перемир’я з Ізраїлем

ХАМАС попередив Ізраїль про "чорну долю"

ООН визнала і ЦАХАЛ, і ХАМАС винними у військових злочинах у Газі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: