ХАМАС відмовився від перемир’я з Ізраїлем

Палестинські бойовики не хочуть приймати ізраїльські умови припинення вогню у секторі Газа. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Палестинський рух ХАМАС відмовився відмовився прийняти ізраїльські умови перемир'я в секторі Газа, де ізраїльтяни вже три тижні проводять військову операцію.

Про це повідомив голова Політбюро ХАМАСу Халед Машааль, виступаючи на відкритті екстреного самміту арабських і мусульманських країн в столиці Катару.

"Попри всі руйнування в секторі Газа, ми не приймаємо умови перемир'я, висунуті Ізраїлем, тому що опір в Газі не був повержений", - сказав Машааль,

При цьому він підтвердив, що ХАМАС як і раніше домагається негайного припинення бойових дій в Газі, виведення ізраїльських військ і відкриття всіх прикордонних переходів, в першу чергу КПП Рафах на кордоні з Єгиптом.

Глава ХАМАС також закликав усі арабські і мусульманські держави заморозити відносини з Ізраїлем.

Раніше 15 січня в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Ізраїль і ХАМАС домовилися про двотижневе перемир'я. Умовами для перемир'я називалася присутність в зоні конфлікту міжнародних спостерігачів, зняття блокади з сектора Газа і повне припинення терористичної діяльності палестинських угрупувань.

Ізраїльська військова операція "Литий свинець" в секторі Газа триває з 27 грудня 2008 року. Під час неї загинули понад тисяча палестинців.

На самміті в Катарі лідери арабських і мусульманських країн обговорюють заходи щодо припинення операції, а також зусилля з відновлення Гази.


Читайте також:

ООН згортає гуманітарні операції в секторі Газа
Ізраїльська армія штурмує місто Газа
У Газі загинули близько тисячі людей

ВідеоХАМАС відмовився від перемир’я з Ізраїлем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: