Хезболла організувала в Лівані "джихад-туризм"

Туристам пропонують відвідати місця боїв між загонами Хезболли та ізраїльськими військами, які розгорнулися під час конфлікту.

Ліванське воєнізоване угрупування Хезболла готується відкрити виставку, присвячену 10 роковинам виведення ізраїльських військ з півдня країни.

Напередодні цієї події Хезболла проводить екскурсійні тури в прикордонні райони. Свою акцію організатори назвали "джихад-туризмом".

Туристам пропонують відвідати місця найбільш запеклих боїв між загонами Хезболли та ізраїльськими військами, які розгорнулися під час конфлікту, що спалахнув чотири роки тому.

Хезболла (араб. - партія Бога) - ліванська шиїтська організація і політична партія, поділена на військову та громадсько-політичну частини. Одна з головних цілей оголошених Хезболлой - чинити опір ізраїльській окупації південного Лівану. Хезболла керується генеральним секретарем, зараз це Саїд Гасан Насралла.

З точки зору Ізраїлю, США та Канади, це – терористична організація, але з точки зори мусульманського світу це повністю легальна група опору окупантам.

Читайте також:

Армія "Хезболли" приведена до повної бойової готовності

Ліванська армія обстріляла ізраїльські винищувачі

Керівництво "Хезболли" постраждало від фінансового шахрая

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: