Хибна тривога: в Ірані відхрестилися від помсти за вбивство Сулеймані

Мовляв, Трампа обдурили

Міністр закордонних справ Ірану Джавад Заріф відхрестився від нових звинувачень президента США Дональда Трампа на адресу Тегерана.

"Закоренілий брехун обдурив Дональда Трампа у вбивстві ворога ІГІЛ (терористична організація — ред.) номер один, піднявши помилкову тривогу. Тепер він намагається заманити його в трясовину, влаштувавши нову помилкову тривогу", — написав Заріф в своєму Twitter.

Він зазначив, що джерела Politico, що повідомила про нібито планований замах Ірану на американського посла в ПАР, — якісь "чиновники США", а джерела Трампа — "повідомлення преси".

"Час прокинутися", — зауважив глава МЗС Ірану.

Раніше президент США заявив, що будь-який напад Ірану на США спричинить за собою в тисячу разів більшу і масштабну відповідь з боку Вашингтона.

Так він відреагував на статтю газети Politico, в якій з посиланням на американський урядове джерело повідомлялося, що що іранський уряд розглядає можливість замаху на американського посла в ПАР Лану Маркс як відповідь на вбивство США іранського генерала Сулеймані.

Читайте також:

Відео Тисячі людей в Іраку прощалися з вбитим іранським генералом Сулеймані

Він загинув напередодні під час американського авіаудару. Президент Трамп переконує, що його завдали, аби "зупинити війну, а не розв'язати її". Більше про конфлікт, що може вилитися у військове протистояння – у сюжеті.  

Тисячі людей в Іраку прощалися з вбитим іранським генералом Сулеймані

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів