Хілларі Клінтон пропонує 5 тис. дол. новонародженим

Хілларі Клінтон схвалила ідею виділення кожному новонародженому 5000 доларів на майбутню освіту або іпотечні внески.

Кандидат на висунення в президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон схвалила ідею виділення кожному новонародженому 5000 доларів на майбутню освіту або іпотечні внески, передає Associated Press.

Ці гроші будуть покладені на спеціальний рахунок під відсоток. За задумом Клінтон, доступ до рахунку буде відкритий тільки після досягнення одержувачем 18 років.

Вона не уточнила, скільки всього засобів буде потрібно на виконання такої програми, і звідки вони візьмуться. Щорічно в США народжується близько чотирьох мільйонів дітей. Таким чином, витрати можуть скласти близько 20 мільярдів доларів в рік.

Якщо пропозиція Клінтон стане законом, то, на думку республіканців, це приведе до величезного зростання податкових ставок. Всього, за їхніми розрахунками, Клінтон висловила пропозицій, що "підривали бюджет", на 615 мільярдів доларів, передає Reuters.

У 2005 році схожу, запропонованій Клінтон програму, запустила Великобританія, де батьки новонароджених отримують сертифікати вартістю в декілька сотень доларів. Ввести інститут дитячого капіталу в США у вересні також пропонував журнал Time.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: