Хімікати з Угорщини уже досягли Сербії

У Сербії, проаналізувавши концентрацію небезпечних речовин у воді Дунаю, зробили висновок, що їх рівень перебуває в межах допустимих норм.

Вода, забруднена хімікатами, що потрапили в Дунай після катастрофи в Угорщині, досягла Сербії.

Про це заявили співробітники гідрометеорологічного управління Сербії, які, проаналізувавши концентрацію небезпечних речовин у воді, зробили висновок, що їх рівень низький і перебуває в межах допустимих норм.

Нагадаємо, 4 жовтня на великому підприємстві з виробництва алюмінію в 160 кілометрах на захід від Будапешта стався вибух, в результаті чого була зруйнована гребля резервуара з отруйними відходами - так званим червоним шламом.

За даними рятувальників, в результаті вибуху з резервуара вилилося приблизно 1,1 мільйона кубометрів токсичних речовин. У трьох областях було оголошено надзвичайний стан. У населеному пункті Девечер було затоплено близько 400 будинків. В результаті НП загинули вісім осіб, ще близько 150 отримали травми і хімічні опіки.

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що загрози радіоактивного зараження після розливу токсичних відходів немає. У свою чергу угорський міністр із захисту навколишнього середовища Угорщини Золтан Іллеш заявив, що на ліквідацію екологічної катастрофи може піти рік.

Читайте також:

Червоний шлам отруїть Дунай і Чорне море на 100 років

Резервуар з отрутохімікатами в Угорщині відремонтували

Через загрозу нового розливу хімікатів в Угорщині оголошено евакуацію

Жертвами екологічної катастрофи в Угорщині стали вже семеро людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: