Хлопчик із харчовою фобією роками їв лише хліб та йогурти: чим це обернулося

Хлопчик із харчовою фобією роками їв лише хліб та йогурти: чим це обернулося

Ілюстрація / Фото: pixabay.com

Хлопчику стало ніяково, коли його однолітки побачили, що він нічого не їсть.

12 -річний Ештон Фішер із англійського графства Норфолк протягом десяти років не їв нічого, крім пів буханки білого хліба та йогурту. Школяр майже нічого не вживав через харчову фобію, але ситуація змінилася після відвідин психолога.

Про це пише Metro.

Батьки Ештона Фішера відчайдушно намагалися змінити його раціон, але все було даремно. Ситуацію змінив психолог, який у липні діагностував йому розлад приймання їжі. Після 10 років мізерного раціону школяр нарешті спробував вечерю зі смаженими стравами, чипси та бутерброди з шинкою.

Мама Кара вважає, що фобія її сина виникла через рефлюкс, який він мав у дитинстві, оскільки це, як видається, є загальним тригером у хворих на ГРВІ.

"Я не думаю, що він був би сьогодні тут, якби у нас не було полунично-бананових йогуртів та білого хліба. Ми так турбувалися за нього, оскільки він не отримував жодних поживних речовин, які йому потрібні. Але він фізично не міг їсти нічого іншого, оскільки у нього були б жахливі панічні атаки", - сказала вона.

Мати розповідає, що родина ніколи не їла різдвяну вечерю всією сім'єю, оскільки Ештон не витримував запаху страв.

Утім, лікар загальної практики назвав його "вередливим", а дієтолог стверджував, що він "виросте з цього". 

"Донедавна з Ештоном було добре, тому що він не знає іншого. Але його однолітки в середній школі помітили, що він не їсть, і це стало йому ніяково. Він не хоче бути іншим", - каже Кара.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Схуднення та здорове харчування
Дата публікації
Перегляди
84к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація