Хлопчик, що помер від свинячого грипу в США, був мексиканцем

Перша зареєстрована смерть в США сталася з дворічною дитиною. Підтверждено, що вона не є громадянином США.Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Дворічна дитина, яка померла в американському штаті Техас від свинячого грипу, не є громадянином США. Хлопчик приїжджав до Америки на лікування з Мексики.

Смерть 23-місячної дитини - перший за межами Мексики підтверджений випадок захворювання свинячим грипом з летальним результатом. Представник Департаменту охорони здоров'я Х'юстону (штат Техас) Кеті Бартон повідомила, що дитина померла 27 квітня. За її словами, до Х'юстону він приїжджав на лікування.

Дитина мешкала в Матаморосі - мексиканському місті на кордоні з Техасом. Повідомляється, що у родичів малюка й інших людей, які контактували з ним, симптомів хвороби не відмічено. Згідно з даними Всесвітньої організації здоров'я, в США зареєстрована найбільша кількість хворих свинячим грипом - 64 людини. Це майже в два з половиною рази перевищує аналогічний показник в Мексиці, яка вважається місцем спалаху епідемії.

Влада США повідомляє про 65 підтверджених випадків захворювання. У Мексиці офіційно підтверджено лише 26 випадків захворювання свинячим грипом. За даними ВООЗ, від цієї хвороби в Мексиці померли сім людей.

У Європі підтверджено 14 випадки захворювання свинячим грипом - шість у Великобританії, три в Германії, чотири в Іспанії і один в Австрії. Троє хворих свинячим грипом мешкають в Новій Зеландії, двоє - в Ізраїлі.

Вірус H1n1 представляє значну небезпеку в епідеміологічному відношенні, оскільки здібний до швидкої генетичної зміни. В хворих підвищується температура, з'являються кашель, нежить, головний і м'язовий біль, в деяких випадках - блювота і діарея.

ВООЗ 27 квітня підвищила рівень загрози пандемії свинячого грипу з третього до четвертого за шестибальною шкалою. Шостий рівень означає пандемію.

Читайте також:

Франція вимагає ізолювати Євросоюз від Мексики

Вакцину проти свинячого грипу будуть розробляти французи

Першою жертвою свинячого грипу в США стала дворічна дитина

Паніка у Борисполі: головний біль прийняли за свинячий грип

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: