Хлопчик, якого під час пожежі у Кемерові виштовхнув у вікно батько, дізнався про загибель усієї родини

Дата публікації
Перегляди
9515
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Хлопчик, якого під час пожежі у Кемерові виштовхнув у вікно батько, дізнався про загибель усієї  родини

Фото: Reuters

Дитина не замкнулася в собі, стала розмовляти, запитувала про майбутнє і де вона буде жити.

Одинадцятирічному хлопчикові, чиї батьки і сестра загинули під час пожежі в ТЦ Кемерова, за сприяння психологів розповіли про його втрату.

Про це повідомила головний підлітковий психіатр Москви Анна Портнова, що працює зараз на місці трагедії, передають РИА Новости.

"Вони (родичі і лікарі – Ред.) не могли впоратися з собою, зі страхом побачити важку реакцію дитини, не знали, яких добрати слів. Сьогодні після тривалої роботи ми підібрали правильну поведінку, тактику, як поговорити з дитиною", - розповіла психіатр.

За її словами, хлопчик "відреагував, як і повинен був відреагувати, дитина плакала". При цьому він не замкнувся в собі, став розмовляти, питав про майбутнє і де він буде жити.

Перед смертю батько виштовхнув хлопчика в вікно, дитина отримала серйозні травми. У нього діагностували отруєння продуктами горіння, забій печінки, серця, нирок, легень, перелом кісток таза без зміщення, рвану рану щічної ділянки. Головною складністю стали проблеми легень, однак медики впоралися із проблемою.

У хлопчика залишилися бабусі, одна з яких стане його опікуном.

Ігор Востріков, який у кемеровській пожежі втратив усю сім`ю, закликає не виходити на мітинги

Ігор Востріков, який у кемеровській пожежі втратив усю сім`ю, закликає не виходити на мітинги

Нагадаємо, 25 березня в центрі російського міста Кемерово загорівся торговельно-розважальний центр "Зимняя вишня". Віце-губернатор області Володимир Чернов розповів, що пожежа спалахнула в дитячій батутній кімнаті, куди хтось із дітей приніс запальничку. В будівлі впали два з трьох кінозалів - вони провалилися з четвертого на третій поверх. Слідчі виявили серйозні порушення: пожежні виходи були заблоковані, а співробітник приватного охоронного підприємства після отримання сигналу про пожежу відключив систему оповіщення.

За останніми офіційними даними, загинули 64 людини. Водночас місцеві мешканці створили ініціативну групу, яка склала списки загиблих у пожежі. У списках зазначено 64 прізвища загиблих, з яких 41 - неповнолітній.

Наступна публікація