Хмара диму затягнула небо над Афінами: через лісові пожежі тисячі людей покидають свої будинки

Повідомлень про постраждалих наразі немає.

Масова евакуація поблизу грецької столиці - тисячі людей покидають свої будинки на північ від Афін, бо вогонь лісових пожеж наблизився упритул до осель.

Про це розповіли в ефірі ТСН.Ранок 4 серпня.

Зупинити полум'я намагається понад півтисячі вогнеборців, вони використовують авіацію. Повідомлень про постраждалих поки немає, утім, вогонь пошкодив кілька будівель. Величезна хмара диму від пожеж затягнула небо над Афінами.

Греція нині потерпає ще й від найсильнішої за три десятиліття спеки, яка заважає гасити пожежі та призводить до перебоїв з електрикою. Влада Афін обмежила роботу знаменитого Акрополя до опівдня, а у решті країни в найспекотнішу частину дня не працюватимуть деякі державні установи.

Нагадаємо, від масштабних лісових пожеж страждає і Туреччина - країна палає восьму добу поспільжертвами пожежі стали вже вісім людейпонад 800 зазнали травм. Набирають обертів і лісові пожежі в Хорватії. Вогонь дістався туристичних регіонів - палає неподалік міста Трогір. Горять п'ять сотень гектарів лісів та чагарників і загасити полум'я не вдається. Пожежа наблизилася до населених пунктів і траси державного значення.

Новини світу: через вогонь лісових пожеж тисячі людей змушені покидати будинки на північ від Афін

Новини світу: через вогонь лісових пожеж тисячі людей змушені покидати будинки на північ від Афін
Наступна публікація