"Хоче помститись". Навальний розкрив, як Дерипаска влаштував переслідування і арешт Насті Рибки

"Хоче помститись". Навальний розкрив, як Дерипаска влаштував переслідування і арешт Насті Рибки

Фото: Associated Press

У Мережу "злили" телефонні розмови олігарха та його оточення.

Російський опозиціонер Олексій Навальний заявив, що кримінальне переслідування Анастасії Вашукевич, відомої як Настя Рибка, відбувається з подачі мільярдера Олега Дерипаски, який мстить ескортниці за розголошення таємниць його особистого життя.

На підтвердження своїх слів опозиціонер опублікував на своєму сайті аудіозаписи перехоплених телефонних розмов олігарха і людей з його оточення, які обговорювали долю Рибки.

"Ми можемо засуджувати її рід занять, але погодьтеся, в цій історії вона точно не головний лиходій. І невідповідна жорстокість до неї, а також юридичні аномалії (тримали рік в Таїланді, зараз затримали в транзитній зоні) прямо вказують, що це все замовлення Дерипаски, який хоче помститися Рибці, маринуючи її у в'язниці", - написав Навальний.

За словами політика, в одному з прослуховувань фігурують генсек російського відділення "Міжнародної торгової палати", заснованого Дерипаскою, Тетяна Монеген; Георгій Оганов – колишній дипломат, а тепер член Ради директорів "Базового елемента" і радник президента компанії – Дерипаски. Іноземному юристу вони розповідають про арешт Рибки, Оганов говорить про зацікавленість в тому, щоб дівчину засудили до реального тюремного терміну в Таїланді.

В іншій перехопленій телефонній розмові, продовжує Навальний, чути голос самого Дерипаски, який спілкується з Євгеном Агарковим. На останнього оформлені деякі активи олігарха. Крім того, Агарков фігурує в двох опублікованих книжках Насті Рибки під ім'ям "Вітя". "Він разом з Рибкою, Дерипаскою, Приходьком і шістьма повіями був на човні в Норвегії", - каже Навальний.

"Суть розмови: Дерипаска дзвонить і питає, чи користувався він професійними послугами Насті Рибки. ("А що ти не говорив мені, що у тебе ця білоруська миша була?"). Чоловік відмовляється. Дерипаска не вірить і вичитує його за те, що той "щось наговорив сп'яну", а Настя це опублікувала. Також чоловікові прилітає за те, що той дав Насті особистий номер Дерипаски", - пише опозиціонер.

Опозиціонер каже, що справжність прослуховувань підтвердив сам Олег Дерипаска. Раніше суд за скаргою бізнесмена ухвалив рішення про блокування цих аудіозаписів, які з'явилися в інтернеті.

Підсумовуючи, Навальний заявляє, що "завдяки" прослуховуванням "ми знаємо, що юристи і помічники Дерипаски докладали всіх зусиль, щоб запхати Рибку в тайську в'язницю на максимальний термін". Також він вважає, що арешт Рибки в Росії за звинуваченням у залучення заняттям проституцією санкціонований Дерипаскою. "Заяву написала Саша Травка. У мене немає сумнівів, що вона написала заяву під тиском. Яких-небудь чергових холуїв Дерипаски типу Монеген, Оганова та Жені / Віті з човна", - припускає Навальний.

На закінчення він попросив Дерипаску та Приходька "не займатися х*рнею". "Ви самі накосячили, не Рибка в усьому винна. Ви покликали на яхту повій, ну повинні були розуміти, що вони не будуть вам конфіденційність забезпечувати. Замовляйте наступного разу за лінією ФСО. Нехай ця Рибка збирає свої речі і вмотує додому до Білорусі", - додав політик.

Скандальна секс-історія навколо російського олігарха Олега Дерипаски знову набула обертів. ТСН.ua розповідає історію скандальної Насті Рибки, яку після своїх одкровень про секс-круїз на яхті з російським олігархом Олегом Дерипаскою та віце-прем’єром Сергієм Приходьком арештовують вже в двох країнах світу.

Рибка у кремлівській сітці: як елітна повія перетворилася на політичну полонянку

Рибка у кремлівській сітці: як елітна повія перетворилася на політичну полонянку

Повʼязані теми:

Наступна публікація