Хочемо, щоб працювали правильно: у Конгресі США мають обговорити другий пакет санкцій проти РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше держдепартамент США доповів Конгресу, що до 6 листопада Росія не виконала вимоги Вашингтона у зв'язку з законом про хімічну зброю.

Для ухвалення рішення про ведення в дію другого пакету санкцій проти Росії у зв'язку з Солсбері необхідно час для консультацій з Конгресом.

Про це заявив представник держдепартаменту Роберт Палладіно.

"Цей процес вимагає часу, ми хочемо, щоб санкції працювали правильно", - сказав дипломат.

Раніше держдепартамент США доповів Конгресу, що до 6 листопада Росія не виконала вимоги Вашингтона у зв'язку з законом про хімічну зброю і веде консультації з законодавцями про введення в дію другого пакету антиросійських санкцій, повідомив представник держдепартаменту Роберт Палладіно.

"Ми проінформували Конгрес, що не можемо підтвердити, що Російська Федерація виконала вимоги", - заявив він журналістам.

У вівторок, 6 листопада, закінчився термін, протягом якого державний департамент у зв'язку з "справою Скрипаля" повинен був дати Конгресу висновок про те, чи дотримується Москва умов американського закону про хімічну і бактеріологічну зброю.

ВідеоЄС може запровадити обмеження проти Росії за отруєння Скрипалів

Рішення ухвалюватимуть під час засідання Ради з закордонних справ, яке відбудеться у Люксембурзі. Під санкції може потрапити і дружня до росіян Сирія - за застосування хімічної зброї у війні проти повстанців. 

ЄС може запровадити обмеження проти Росії за отруєння Скрипалів

Нагадаємо, рубль почав активно падати 8 серпня через новини про подробиці американського законопроекту про нові санкції проти Росії. "Акт про захист американській безпеці від агресії Кремля 2018" пропонує об'єднати всі американські обмеження проти РФ в одну базу, створити спеціальний санкційний офіс і визнати Москви "спонсором тероризму".

Згодом стало відомо про ще однієї порції американських санкцій проти Росії через отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в британському місті Солсбері. У Державному департаменті США введення нових санкцій пояснили тим, що Росія, яку Вашингтон вважає винною в отруєнні, порушила міжнародне право, застосувавши отруйна речовина "Новачок". Анонсовані тоді санкції стосувалися заборони на експорт в україну товарів, які можуть бути пов'язані з національною безпекою. Тобто заборона почала діяти на постачання електронних пристроїв та їх компонентів, в тому числі й тих, що використовуються в авіаційній галузі.

У вересні в США пригрозили Росії і другою порцією санкцій - у разі, якщо протягом трьох місяців Москва не надасть гарантій, що не буде використовувати хімічну зброю і не погодиться на допуск міжнародних інспекторів. Другий етап санкцій передбачає зниження рівня дипломатичних стосунків, заборону авіакомпанії "Аерофлот" літати в США, скорочення до мінімуму взаємної торгівлі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції