"Хочеш виїхати - плати". Японія ввела додатковий податок для туристів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вартість туристичного збору становитиме 1000 ієн (250 грн).

Від понеділка, 7 січня, у Японії набирає чинності новий податок, що діятиме для громадян усіх країн, які залишають Японію морем або літаком.

Про це пише Xinhua.

Як зазначається, податок буде включений у ціну зворотного квитка на літак або судно разом з іншими зборами. Його вартість складатиме 1000 ієн (близько 250 грн).

Не торкнеться нововведення тільки тих, хто робить тимчасову зупинку в країні і залишає її межі протягом 24 годин після прибуття, а також дітей у віці до двох років, послів іноземних держав та державних гостей. З мандрівників, які купили квитки до 7 січня, податок також стягувати не будуть.

Влада Японії планує витратити кошти, що будуть надходити до казни, на розвиток інфраструктури напередодні літніх Олімпійських ігор у Токіо, які відбудуться у 2020 році. За попередніми розрахунками, податок на виїзд буде приносити близько 50 млрд ієн (близько $460 млн) щорічно.

Завдяки додатковим надходженням від туристичного збору в аеропортах великих міст Японії, зокрема Токіо, будуть встановлені системи розпізнавання осіб. Крім того, ці кошти планується направити на прискорення міграційних процедур і установку устаткування для безготівкової оплати проїзду в громадському транспорті.

Нагадаємо, Європарламент 12 грудня схвалив угоду про зону вільної торгівлі між ЄС та Японією. Раніше документ ратифікував парламент Японії. Угода має набути чинності 1 лютого 2019 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції