Ходити страшно і вдень, і вночі: оприлюднено рейтинг найбільш злочинних міст світу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Згідно з рейтингом, індекс безпеки українських Києва, Львова та Харкова перевищує індекс криміногенності.

Найбільш небезпечним містом світу є Сан-Педро-Сула, що в Гондурасі – індекс його криміногенності становить 85,18.

Про це йдеться в рейтингу системи Numbeo за 2018 рік.

У десятці найзлочинніших міст також столиця Венесуели Каракас, столиця Папуа Нової Гвінеї Порт-Морсбі, бразильські міста Форталеза, Сальвадор і Ресіфі, південноафриканські Дурбан, Йоганнесбург та Преторія, й місто Порт-оф-Спейн у Тринідад і Тобаго.

Загалом у рейтингу 327 міст. Є у ньому одразу три українських – Київ, Харків та Львів. Столиця України посідає 130 місце у списку з індексом 47,9, Харків – 139 (46,77), а Львів 207 з індексом 39,92. Разом з тим є й індекс безпечності. Для Києва він становить 52,1, для Харкова 53,23, для Львова 60,08.

Рейтинг найбільш злочинних міст світу
Numbeo

Рейтинг заснований на опитуванні відвідувачів веб-сайту, який фільтрується від спаму та можливих махінацій. Людям пропонують оцінити рівень злочинності в місті, наскільки їм страшно ходити ним вдень або вночі, наскільки вони бояться пограбувань або насильства тощо.

Стверджується, що така оцінка достатньо точна, хоча і не є офіційною статистикою, адже люди в деяких країнах набагато частіше повідомляють про злочин, ніж в інших країнах, дані можуть бути підроблені державними установами, а також інформація про злочини в деяких країнах просто є недоступною.

Окрім цього, згідно з рейтингом найбільш безпечним визнано головне місто ОАЕ Абу-Дабі. У десятці також столиця Катару Доха, японські міста Осака й Токіо, канадський Квебек, столиця Сингапуру, швейцарський Базель, німецький Мюнхен, російський Нижній Новгород та Дубай в ОАЕ .

Нагадаємо, у Києві з'ясували найбільш криміногенний і найнебезпечніший райони цього року. Печерськ став найбільш безпечним з-поміж районів.

ВідеоУкраїна стала одним з лідерів антирейтингу про виконання рішень суду країнами

Рада Європи опублікувала дані про виконання рішень суду країнами. Україна стала одним з антилідерів рейтингу. З майже півтори тисячі постанов повністю виконано і закрито 253 - це менше 20%. Очолює перелік Азербайджан - усього 1,5 відсотка виконаних рішень. Якщо брати загальну кількість справ, то першою у антирейтингу є Росія. 

Україна стала одним з лідерів антирейтингу про виконання рішень суду країнами

Залиште свій коментар

Вибір редакції