Ходорковський допитав у суді сам себе

Михайло Ходорковський у Хамовничеському суді Москви задав собі 22 питання щодо практики нафтового бізнесу.

Колишній глава ЮКОСу Михайло Ходорковський допитав у Хамовничеському суді Москви сам себе.

За словами Ходорковського, він зробив це з метою "викрити завідомо неправдиві і просто образливі твердження обвинувачення".

Екс-глава ЮКОСа задав собі 22 питання щодо практики нафтового бізнесу.

Зокрема, Ходорковський знову нагадав суду, що є істотна різниця між свердловинною рідиною і нафтою, а також розповів про існування різних типів нафти.

Нагадаємо, 6 квітня Ходорковський дав свідчення у Хамовничеському суді Москви і налякав суддю, коли серед доказів своєї невинності представив банку з нафтою.

Ходорковський заявив, що його "голослівно та завідомо неправдиво звинувачують у розкраданні фантастичної кількості нафти".

На свій захист бізнесмен зазначив, що зі свердловини видобувається не чиста нафта, а свердловинна рідина (суміш нафти, води і домішок), яка потребує переробки. Адвокати Ходорковського дістали з-під столу літрову банку нафти і трилітрову банку свердловинної рідини, щоб суддя особисто переконався, що між ними існує різниця.

На це голова суду Віктор Данілкін попросив приставів негайно прибрати обидві банки із зали. Він також поцікавився у адвокатів, чи немає у них з собою ще й бензину.

Читайте також:

Ходорковський налякав суддю банкою з нафтою

Ходорковський опублікував запитання, на які Путін повинен відповісти в залі суду

Ходорковський у суді розповів, на що витратив зниклі мільярди доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: