Ходорковський не проситиме у Путіна помилування

Колишній глава НК ЮКОС Михайло Ходорковський продовжує стверджувати, що не винний, тому пробачення просить не буде.

Колишній глава НК ЮКОС Михайло Ходорковський не збирається подавати прохання про помилування, тому що не вважає себе винним в злочинах, за які осуджений.

"Поки що всі мої зусилля зосереджені на тому, щоб добитися законного і об'єктивного рішення по тій справі, яка зараз розглядається в Хамовницькому суді. Визнавати вину в неіснуючих злочинах для мене неприйнятно. Інше покаже час", - сказав Ходорковський.

На питання, чи може він представити ситуацію, в якій подасть прохання про помилування, екс-глава ЮКОСа відповів негативно.

Ходорковський при цьому виказав думку, що "справа ЮКОСа" було сфабрикована і продовжується завдяки дуже багатьом особам". "Причому зараз переважно справу рухає бюрократія навіть не верхнього ешелону", - сказав він. "Чи причастні Путін и Сєчин до справи ЮКОСа? Так, на початковому етапі справи політична воля формувалась саме цими людьми", - заявив Ходорковський.

На питання про його ставлення до Мєдвєдєва і Путіна Ходорковський сказав: "Я думаю, що Дмитро Мєдвєдєв, безумовно, відрізняється від Володимира Путіна, але в той же час у мене немає ніяких сумнівів, що нинішній президент повністю лояльний попередньому. Чи зможе він проводити свою власну політику, чи визнає він для себе це необхідним? Питання, відповідей на які поки у мене немає".

Нагадаємо, що хамовницький суд Москви у п'ятницю, 15 серпня, продовжив до середини листопада термін арешту екс-главі ЮКОСа Михайлу Ходорковському і колишньому главі МФО Менатеп Платону Лєбєдєву, які звинувачуються в розкраданні нафти і ухиленні від сплати податків.

Таким чином, було задоволене клопотання прокуратури. Відомство вимагало продовження підсудним терміну утримання під вартою ще на три місяці. Термін арешту підсудних по другій кримінальній справі закінчувався 17 серпня. Тепер же він продовжений до 17 листопада.

Читайте також:

Адвокат Лєбєдєва вимагає надати своєму підзахистному холодильник

Ходорковський назвав своїми спільниками усіх російських силовиків

Ходорковський поважає Мєдвєдєва та дає поради бізнесменам

Ходорковського готуються посадити ще на 30 років. На суді він посміхався

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: