Ходорковський вирішив допитати сам себе

Ходорковський сказав на засіданні Хамовничеського суду, що підготував кілька запитань, які хоче задати самому собі.

Колишній голова корпорації "ЮКОС" Михайло Ходорковський заявив, що має намір допитати сам себе.

Ходорковський сказав на засіданні Хамовничеського суду, що підготував кілька запитань, які хоче задати самому собі. На думку бізнесмена, це допоможе довести абсурдність висунутих йому звинувачень. Також Ходорковський вважає, що завдяки "самодопросу" у сторони звинувачення відпаде частину питань.

Після заяви підсудного головуючий на процесі оголосив перерву до 13 квітня. Про реакцію судді на пропозицію Ходорковського поки не повідомляється.

Раніше Ходорковський вже виступав з оригінальними пропозиціями в суді. 6 квітня бізнесмен приніс на засідання, за одними даними, банку з водою, за іншими - дві банки з нафтою і свердловинною рідиною. За допомогою цих банок підсудний хотів провести придумані ним самим слідчі експерименти. Проте суддя не дозволив йому реалізувати цей задум. Є інформація про те, що після даного інциденту був звільнений адміністратор суду та розпочато перевірку щодо судових приставів.

Ходорковський і колишній голова МФО "МЕНАТЕП" Платон Лебедєв, у 2005 році вже засуджені на вісім років за шахрайство та ухиляння від сплати податків, звинувачуються у розкраданні 350 мільйонів тонн нафти в дочірніх компаній "ЮКОСа". За версією звинувачення, нафта була обманом присвоєна під виглядом свердловинної рідини. Слідчі вважають, що бізнесмени виручили за вкрадену нафту 900 мільярдів рублів і згодом легалізували ці гроші.

Читайте також:

Ходорковський у суді розповів, на що витратив зниклі мільярди доларів

Ходорковський налякав суддю банкою з нафтою

Ходорковському загрожує 22,5 роки ув'язнення через крадіжку нафти

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: