Ходорковський буде "битися до кінця", а його батьки хочуть еміграції сина з Росії

"Тут немає перспектив не тільки для нього, але, мабуть, і для всього молодого покоління" - заявила мати екс-глави ЮКОСа Марина Пилипівна.

Колишній глава НК ЮКОС Михайло Ходорковський заявив у листі журналу The New Times, що буде "битися", чинячи опір системі, "до кінця, до останньої хвилини". Батьки Ходорковського в інтерв'ю виданню, у свою чергу, заявили, що, якщо їх сина коли-небудь випустять на волю, вони будуть умовляти його виїхати з Росії. "Тут немає перспектив не тільки для нього, але, мабуть, і для всього молодого покоління" - заявила мати екс-глави ЮКОСа Марина Пилипівна.

Фрагменти з листа Ходорковського і інтерв'ю з його батьками опубліковано в понеділок в новому номері журналу. Ходорковський заявляє, що на першому процесі дозволив собі себе "жаліти", довіривши доказ своєї невинності адвокатам, тому що "вважав, що і так все всім ясно", .Тепер же він обіцяє протистояти системі, "знову і знову".

Ведучий "Эхо Москвы" Володимир Варфоломєєв опублікував у своєму блозі витяг з листа Ходорковського. "Саме деморалізуюче - безглуздя зусиль. Ти знаєш, що все вирішено", - пише екс-глава ЮКОС. Разом тим, він вважає, що навіть якщо неможливо перемогти в цьому процесі, потрібно зробити так, щоб перемога його опонентів стала "пірровою". "Тюрма відучила відступати, навіть якщо ситуація безнадійна", - пише він. На думку Ходорковського, його завдання полягає в тому, щоб "чинити опір, привертаючи увагу до сваволі", до того, що він вважає "символом, шкідливим вірусом тоталітаризму".

Нагадаємо, що минулого тижня в Хамовницькому суді столиці завершилися дебати у справі ЮКОСа. У минулий вівторок Ходорковський виступив з останнім словом, у якому він заявив, що не боїться пробути у в'язниці до смерті. "Мені, як і будь-кому, не хочеться жити у в'язниці, але й не хочеться померти", - сказав Ходорковський, додавши, що його "віра коштує життя".

Читати також:

Адвокат Ходорковського запідозрила, що проти нього готують третю справу

Адвокат Ходорковського знайшов йому алібі

Ходорковський покликав у свідки Путіна

Прокуратура просить для Ходорковського 14 років в'язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: